Misyonumuz


ASİL DENETİM

Maliye Bakanlığı eski denetim elemanlarından ve özel sektör kurumlarında yöneticilik görevi üstlenmiş Yeminli Mali Müşavir ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerden oluşan Asil Denetim ailesi, kuruluşundan itibaren vermiş olduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu hedefteki çalışmaları ile müşteri portföyünü hızla genişletmiştir.

Misyonumuz

ASİL DENETİM  in  ortakları ve çalışanlarının tamamı konusunda uzman kişilerden oluşmuştur.

Şirketimiz Vergi ve Danışmanlık konusunda tecrübeli birikimiyle yararlı hizmetler vermektedir. Bu yararlılık, ortaklarının tamamının Yeminli Mali Müşavir unvanı taşımalarından ve Denetim yaptığımız firmaların sayıları ve bu firmaların Türkiye'nin önde gelen firmalarından olmalarından ileri gelmektedir.

ASİL DENETİM kurulduğundan beri, kendi dallarında önde gelen büyük firmalara, nitelikli hizmeti vermiş, üstlendiği tüm işleri her zaman, müşteri memnuniyeti paralelinde, başarıyla tamamlamıştır. İşleri başarıyla tamamlamanın yanında, edindiği deneyimleri, farklı sektörlerdeki birçok firmanın da kullanabileceği bir bilgi bankası haline dönüştürmeyi başarmış ve bu sayede deneyimlerin ve bilginin birleşiminden oluşan hizmet anlayışıyla, Türkiye’nin ticari geleneklerine, yasal düzenlemelerine, enflasyon koşullarına ve uluslararası firma beklentilerine en uygun hizmeti sunmuştur.

ASİL DENETİM grubu, modern iş hayatının muhasebe ve denetim firmalarından beklediği hizmetlerin tamamını kapsayacak uzmanlığa sahiptir.

ASİL DENETİM' in müşterilerine hizmet sağlarken; bir muhasebe ve denetim firmasından sağlanabilecek en iyi özel hizmeti verme tutkusu, ve Ulusal uygulamalarında hem yönetim hem de mülkiyet bakımından bağımsız kalması arzusu, gibi bir çok ortak hedefleri vardır.


6614 kişi tarafından görüntülenmiştir.

Bize Ulaşın


Kısıklı Mahallesi Bosna Bulvarı Çamlıca Ulusoy Plaza No: 25/6 Üsküdar / İstanbul

Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız